+48 502 902 116

Wynajem aut Gdańsk Lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Lotnisko

Lotnisko w Gdańsku– a w zasadzie Port Lotniczy imienia Lecha Wałęsy – to największe lotnisko na Pomorzu. Niezwykle nowoczesne, jest niezaprzeczalną wizytówką rozwoju komunikacji. Do Gdańska można dotrzeć niemal z każdego zakątka świata – i vice versa. Jednak, by wydostać się z Lotniska w Gdańsku, potrzeba już trochę więcej, niż tylko autobusu. Najwygodniej byłoby podróżować własnym samochodem, nie zawsze jest to jednak wykonalne. A nie można przecież pozostać na lotnisku, wytrwale licząc godziny, które przeznaczy się na zwiedzanie miasta i okolic.

Właśnie dlatego wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Gdańsku wychodzi do Państwa z atrakcyjną ofertą. Jesteśmy w stanie zaproponować Wam wynajem samochodu po dobrej cenie, na określony okres czasu – czy to jednej doby, czy kilku dni, to już zależy od Was. W pobliżu lotniska w Gdańsku znajduje się duży parking, na który Wasz samochód zostanie dostarczony w każdej chwili. To oznacza, że nie musicie już martwić się powrotem do kraju i tym, że wasze własne auto zostało gdzieś na drugim końcu Polski, a wy nie możecie nic swobodnie pozwiedzać. Nie, w tym wypadku możecie sobie Państwo wynająć u nas samochód i ruszać w trasę, choćby po całej Polsce. Gwarantujemy wam wygodę. Nie będziecie musieli wypełniać setek papierów, czy wpłacać nam jakichś horrendalnych sum. W tym momencie na lotnisku jesteście panami własnego losu, a nie zagubionymi w tłumie turystami.

Wyjeżdżając z Lotniska w Gdańsku wynajętym autem możecie Państwo pojechać dokąd zechcecie. Nie będziecie rozliczani z tego, gdzie się zabieracie – po prostu jedziecie, a stolica Pomorza i tylko czeka na to, by zacząć ją zwiedzać! Wynajęty samochód nadaje się do tego wręcz idealnie.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich Państwa, którzy wracają z podróży zagranicznych, a z jakiegoś powodu nie mają dostępu do własnego samochodu. Oferujemy konkurencyjne ceny, wysoki standard i naprawdę dobrą obsługę. Polecamy się!

 

Najczęściej wypożyczane samochody na lotnisku w Gdańsku

TOYOTA YARIS

Cena za dobę od

100 pln

    CITROEN C4

    Cena za dobę od

    130 pln

      wypozyczalnia-samochodów-gdańsk-lotnisko-